Potřebuješ poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolej na 733 531 518, nebo napiš na info@jadbergwomen.cz. Monča naše kousky vymýšlí a ráda Ti pomůže.

Neohodnoceno

ROUŠKA-MASKA LUX-ČERVENÁ S KAPSOU

Dvouvrstvá bavlněná ochranná rouška s kapsou na výměnný filtr, typ maska s jemnými gumičkami na uchycení za uši a tunýlkem.

Skladem (2 ks)
Značka: Jadberg Women
198 Kč
Kategorie: Další
Záruka: 2 roky
Barva: Červená
Materiál: 100% Bavlna (plátno)-2 vrstvy
Gumička: Elastan
#sizes_table#: hidden

Dvouvrstvá bavlněná ochranná rouška s kapsou na výměnný filtr, typ maska s jemnými gumičkami na uchycení za uši a tunýlkem. (Díky tunýlku na boku se rouška přizpůsobí obličeji a dobře se nastaví uchycení, v případě že guma praskne, lze nahradit jinou gumou, popřípadě stuhou). Rouška má kapsu na výměnný filtr. Pohodlný a propracovaný střih. Rouška je určena na opakované použití. Dezinfikovat lze praním na vysokou teplotu, popřípadě žehlením. Roušky vyrábíme a snažíme se dodávat co nejdříve. Rozměry: Ženy: 24x16cm

Rouška Maska LUX se vyznačuje: Tunýlkem, Jemnou gumou, kapsou na filtru, exkluzivním materiálem, skvěle padnoucím střihem.
Roušky vyrábíme v naší šicí dílně v České republice ze 100% bavlny od tuzemských dodavatelů. 
O roušky je nutné se starat a často je prát. Stačí i na 60st. a pak přežehlit. Je lepší mít více roušek, ať máte vždy čistou. 

x