Potřebuješ poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolej na 733 531 518, nebo napiš na info@jadbergwomen.cz. Monča naše kousky vymýšlí a ráda Ti pomůže.

Neohodnoceno

NÁKRČNÍK GRACE-NECK WARMER

Zateplený nákrčník je vyrobený z lehkého a pružného, vysoce funkčního elastického materiálu. Designový potisk a univerzální použití z něj dělají vhodného společníka pro veškeré aktivity.

Skladem (> 5 ks)
Značka: Jadberg Women
389 Kč
Kategorie: Nákrčníky Jadberg
Záruka: 2 roky
Barva: Azurová, Růžová
Materiál: 20% Elastan, Materiál: 80% Soft-MicroPolyester
Rozměry: Rozměr v položeném (nenapnutém stavu): 39cm(výška)x25cm(šířka)
#sizes_table#: hidden

Zateplený nákrčník-šátek vyrábíme v naší dílně z lehce počesaného a pružného, vysoce funkčního elastického materiálu. Designový potisk a univerzální použití z něj dělají vhodného společníka pro veškeré aktivity ať již na sport, či do přírody, popřípadě do města. Vhodný jako šátek, rouška, nákrčník, čelenka, čepice, potítko atd. Díky svým parametrům je vhodný i pod čepici, lyžařskou či cyklistickou přilbu apod. Je lehký a skladný, snadno se složí, nekrčí se a v případě potřeby je vždy po ruce a rychle se nasadí. Tento typ je spíše vhodný pro chladnější období. Univerzální velikost vhodná pro všechny. UV Ochrana SPF40+, vysoká prodyšnost a funkčnost. Rozměr v položeném (nenapnutém stavu): 39cm(výška)x25cm(šířka). Materiál: 80% Soft-MicroPolyester, 20% Elastan. Vyrobeno v České Republice v naší dílně na Moravě.

nakrcniky-neck-warmer-v2-infografika

x