Potřebuješ poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolej na 733 531 518, nebo napiš na info@jadbergwomen.cz. Monča naše kousky vymýšlí a ráda Ti pomůže.

Naše dílna-Došíváme

Jsme česká firma a vše co nabízíme, také u nás ručně vyrábíme.

Výrobky, u kterých je napsáno DOŠÍVÁME, jsou právě ve výrobě, nebo je budeme vyrábět pro Vás.

Máme svoji vlastní, rodinnou dílnu na Moravě, a proto se nemusíte obávat objednávat výrobky, které nejsou skladem a je u nich příznak Došíváme. Nestíháme totiž vše vyrábět na sklad, ale když přijde od Vás objednávka, zařadíme ji ihned do výroby a do 10-14ti dnů Vám vybranný kousek vyrobíme a pošleme. Tímto stylem výroby šetříme i přírodu, protože neděláme přebytky, ale přizpůsobujeme se aktuálním požadavkům zákazníků.

V naší dílně všechny naše švadlenky, střihače i další kolegy přímo zaměstnáváme a platíme jim férové mzdy a jsou pro nás jako rodina.

Samozřejmě nemůžeme konkurovat velkým řetězcům, které vše odesílají hned, ale zase dostanete od nás kousek vyrobený s láskou v Česku z tuzemských materiálů od českých švadlenek.

Máme i další příznak u výrobků: Přijímáme objednávky. Jde většinou o nové kolekce, kde si ověřujeme zájem, Vás našich zákazníků a chvíli trvá, než se naše holky na novinky zapracují. Ale odměnou za čekání je úplná novinka a originální kousek, kterých bude jen pár v celé České republice.

Děkujeme za pochopení. 

Pokud byste se rádi ohledně dodací lhůty, nebo naší dílny něco zeptali, rádi Vám odpovíme na mobilu: 733 531 518 nebo na emailu: info@jadbergwomen.cz

jadberg-women-dilna-morava

Zde si můžete přečíst článek o výrobě legín v naší dílně.