Potřebujete poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolejte na +420 733 531 518, nebo napište na info@jadbergwomen.cz. Monča nebo Ivča Vás rády uslyší.

Dámské kardigany s kapucí

Slušivé, praktické a hřejivé dlouhé dámské kardigany s kapucí, do kterých se můžete krásně zavinout a užívat si i chladnější období.

#ShowMore#

Dámské cardigany jsou praktické a úžasně lehce použitelné, stačí jen přehodit a vyrazit ven. Lze je nosit s páskem, nebo jen tak na volno a vytvořit si vkusný zavinovací kardigan. Tento skvělý dlouhý cardigan v sobě kombinuje sportovní a elegantní styl a díky své jednoduchosti a čistému stylu je krásný a výborně kombinovatelný. Náš dámský cardigan je kompletně navržený a vyráběný v naší lokální a rodinné dílně. Zaručujeme se za kvalitní a poctivou práci a fortel našich švadlenek a střihačů. Díky důkladnému výběru materiálů a barev a v neposlední řadě neokoukanému a ladnému střihu, Vás kardigan s kapucí odliší a udělá opravdovou kočkou. Více se o našich kardiganech dozvíte na blogu zde. 

kardigan s kapuci hnedy jadbergwomen 6
1 790 Kč

Dámský dlouhý kardigan s kapucí v trendové hnědé barvě ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně...

+ další
1542301_0000_S-M_0
damsky kardigan dlouhy modry jadbergwomen 3
1 790 Kč

Dámský kardigan dlouhý v krásné a trendy barvě ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný....

+ další
1542203_0000_S-M_0
khaki kardigan s kapuci jadbergwomen 1
Khaki kardigan s kapucí
Dočasně nedostupné
1 790 Kč

Dlouhý khaki kardigan s kapucí v slušivé barvě ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný....

1542202_0000_S-M_0
kardigan damsky s kapuci mintovy jadbergwomen 5
1 790 Kč

Dlouhý kardigan s kapucí v trendové barvě ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný.  

+ další
1542201_0000_S-M_0
Kardigan levandule jadbergwomen 2
1 790 Kč

Dámský kardigan s kapucí ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný.  

+ další
1542124_0000_S-M_0
Kardigan MGNT jadbergwomen 10
1 790 Kč

Dámský mikinový kardigan s kapucí ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný.  

+ další
1542123_0000_S-M_0
Kardigan kapucino jadbergwomen 5
1 790 Kč

Dámský kardigan s kapucí ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný.  

+ další
1542120_0000_S-M_0
pasek kardigan 2
98 Kč

Stylový pásek ke kardiganům s pružnou zadní částí. Pásek barevně sladíme s kardigany.

1542100
damsky dlouhy kardigan s kapuci horcicovy jadbergwomen 3
Tip Nejoblíbenější
1 790 Kč

Hořčicový kardigan s kapucí ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný.  

1234
jadberg cardigan black 1
Nejoblíbenější
1 790 Kč

Černý cardigan s kapucí ze silného, počesaného a hřejivého bavlněného výplňku s moderními velkými kapsami. Pohodlný, stylový a univerzálně kombinovatelný.  

+ další
1542003_0000_S-M_0
10 položek celkem

Naše dámské kardigany s kapucí jsou stylovkou s kterou neuděláte chybu. Jsou tak báječně univerzální a pohodlné, že už nebude chtít jinak. 

#ShowMore#

Cardigany můžete kombinovat na milion způsobů a budete vždy vypadat skvěle a šik. Ať už na sportovno s legínami, nebo džínami, nebo elegantně se sukní náš dámský cardigan bude korunou Vašeho outfitu a budete sklízet náležitou pozornost okolí. Krásný hebký a zespoda počesaný materiál, vymazlený střih, hluboká kapuce jsou jenom malým výčtem jeho předností. Kardigany můžete vybírat z mnoha barev, kde stálicí je černý kardigan, ale Vaší pozornosti by neměly ujít ani trendové barvy vhodné k ročním obdobím. Já nosím kardigan nejraději na volno, připadá mi tak více šik, ale máte i možnost doplnit kardigan páskem, s kterým uděláte také velkou parádu a z kardiganu si tak vyrobíte vkusný kabátek. Tak ať se dobře nosí, Vaše Monča.