Potřebuješ poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolej na 733 531 518, nebo napiš na info@jadbergwomen.cz. Monča naše kousky vymýšlí a ráda Ti pomůže.

Návod na údržbu

Aby jsme Ti dlouho dělaly radost a byly fakt krásné co nejdéle, pojďme se podívat jak se o nás, Tvoje nové kousky starat:

Legíny:

Haló kamarádko, my Tvoje nové legíny jsme vyrobené z funkčních, a prodyšných materiálů, jejichž základem je mikrovlákno. Mikrovlákno samo o sobě znamená jemné a to my jsme a taky příjemné na dotek. Aby jsme takové zůstaly je potřeba se o nás pěkně starat. Zvládneme toho opravdu hodně, ale jsou věci, které se nám nelíbí: Praní na vysokou teplotu-nee, aviváž-nene a ostré a hrubé předměty-nenene. Prosím dávej nás prát samostatně na krátký program s jemným pracím práškem na 30°C a fakt nemáme rády aviváž, ta nás dokonale zničí a většinou po ní ztrácíme strukturu a pružnost. Moc prosíme dej si pozor na ostré a drsné předměty ať nás někde nezachytíš, dřevěné lavičky a jiné hrubé povrchy a taky sucháče (suché zipy) jsou pro nás postrachem a naše setkání nedopadá dobře (pozor i na bundy, kde se často skrývají tito malí záškodníci). U zateplených legín v místech kde dochází ke tření s jinými vrstvami oblečení, můžou na povrch vystupovat světlé nitky, doporučujeme legíny co nejméně vystavovat oděru.


Funkční trička:

Jsme stejně jako legíny vyrobeny z jemných a funkčních materiálů, které jsou prodyšné, elastické a báječně příjemné. Když nás budeš prát na teplotu do 30°C s jemným pracím práškem bez aviváže budeme dlouho krásné a jemné. Žehlit nás netřeba, jen si dávej pozor na ostré předměty a hrubé povrchy ať nás nezachytáš.


Bavlněné kardigany a mikiny:


Tak tady to bude jiné kafe. Bavlna je materiál odolný, ale také je potřeba o něj dbát. Barevné mikiny pereme samostatně na 30°C, aby barva co nejdéle vydržela. Výrobky z bavlněného výplňku můžou po prvním použití líňat, ale neboj se, jak mě jednou vypereš bude to pryč. Pokud mám na sobě nějaký slušivý potisk, nebo nějakou jinou parádičku, per mě otočenou z rubu a se sušičkou to nebude to pravé. Vyžehlit mě můžeš, ale zase pozor na potisky, ty by dopadly zle. 


Softshellové kousky:


My softšeláci jsme odolní borci, máme parádní funkční vlastnosti, hodně toho odpružíme a nejsme moc nároční na to všelijaké hračičkování v prádelnách. Často nás můžeš otřít jen mokrou hadérkou. Když už budeme muset jít do pračky tak vždycky rubem, maximálně na 40°C a hlavně ne aviváž. Pokud to splníš budeme ti dlouho a skvěle sloužit.

Last but not least:

A na závěr, jsme opravdu kvalitně zpracované a v Jadbergu si s náma vyhráli a dali nám kus lásky. Pokud se o nás budeš starat vydržíme Ti dlouho krásné a budeme Ti dělat jen samou radost.

x