Potřebujete poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolejte na +420 733 531 518, nebo napište na info@jadbergwomen.cz. Monča nebo Ivča Vás rády uslyší.

Udržitelnost-Jadberg Women

Uvědomujeme si, stejně jako mnoho z vás, že člověk není přírodě nadřazený, ale je její nedílnou součástí. Chápeme, že Země je maminka nás všech a náš jediný a nádherný domov a tak jako naše vlastní domovy je i ten vesmírný potřeba chránit, udržovat, uklízet, opatrovat a ochraňovat. Proto se snažíme při naší výrobě minimalizovat dopady na životní prostředí.

Především my, výrobci bysme měli jít příkladem a i když jsme ve srovnání s ostatními producenty malinkatí, tak každé zrnko písku se počítá. Proto u nás v Jadbergu minimalizujeme používání plastů. Co lze balíme do papírových krabiček, balíčky posíláme v recyklovaných krabicích, dárkově zabalené do hedvábného papíru, naše plavky, topy a trička balíme do opakovatelně použitých taštiček.

Odebíráme materiály téměř výhradně od evropských dodavatelů, tím se minimalizuje znečištění ovzduší při transportu, některé naše produkty jsou z recyklovaných materiálů, pro tisk našich designů používáme pouze vodou ředitelné, ekologické barvy, nezatěžující ekosystém. 

Prosím zamysleme se i nad správnou péčí o produkty. Dokážeme tím zásadně prodloužit životnost výrobků a snížit tak spotřebu oblečení, které častokrát kvůli nízkýcm cenám putuje přes půl světa a extrémně zatěžuje ekosystém, spotřebu vody a nadužívání pesticidů v půdě (pěstování bavlny). 

 jadberg-baleni-krabicka-leginy-5

Naše výrobky děláme metodou Slow Fashion, která znamená vysokou kvalitu produktů a tím dlouhou životnost, snadnou kombinovatelnost, férové podmínky pro zaměstnance, otevřenost a přátelství vůči zákazníkům a zohledňujeme zdroje nutné k výrobě vzhledem k okolíní přírodě.

jadberg-sustainability-udrzitelnost-pix