Potřebuješ poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolej na 733 531 518, nebo napiš na info@jadbergwomen.cz. Monča naše kousky vymýšlí a ráda Ti pomůže.

Vrácení zboží a reklamace

Vážený zákazníku, u nás můžete zboží vrátit v prodloužené lhůtě-30 dní.

Jak postupovat při vrácení zboží:
Pokud Vám zboží nevyhovuje a chcete jej vrátit postupujte následovně:

 1. Buďte si jisti, že zboží splňuje parametry pro vrácení: Je nenošené, neprané, čisté, suché, nenese stopy parfému, má všechny visačky a od nákupu neuběhlo více jak 30 dní.
 2. Vytiskněte si formulář pro vrácení zboží a vyplňte jej-zde.
 3. Do balíčku vložte spolu s formulářem o vrácení i kopii faktury, nebo fakturu a označte produkty, které vracíte. Prosím nezapomeňte uvést Vaše číslo účtu na které budeme posílat finanční částku za vrácené zboží. Balíček odešlete přímo na naši adresu (ne na dobírku, ne do Zásilkovny).
 4. Vrácení finančních prostředků na Váš účet proběhne do 14-ti dnů od doručení zboží.
 5. Výměna zboží bohužel není možná (většinu produkce vyrábíme dle objednávek). Doporučujeme zboží vrátit a objednat nové.

Adresa pro vrácení zboží:
Jadberg Women
Svatoplukova 303
76361 Napajedla, tel: 733 531 518 

-------------------------------------------

Reklamace-REKLAMAČNÍ PODMÍNKY:

Na všechno zboží poskytujeme záruku. Záruka se týká skrytých vad, nevztahuje se na opotřebování výrobku důsledkem užívání.

 1. Reklamaci je potřeba uplatnit v termínu.
 2. K reklamaci přiložte podrobný popis závady a kopii dokladu o zakoupení zboží.
 3. Reklamaci zasílejte výhradně na adresu firmy Jadberg Women (uvedenou výše) a nezapomeňte přiložit svou zpáteční adresu a číslo účtu.
 4. Reklamaci nezasílejte na dobírku (neočekávané dobírky nemůžeme přebrat). 
 5. Reklamované zboží musí být čisté a vyprané, aby splňovalo hygienické zásady. Špinavé či propocené zboží automaticky vracíme odesílateli bez jakéhokoliv zásahu.
 6. Lhůta na vyřízení reklamace je 30dnů.

Prosím nezapomínejte, že záruční doba a životnost výrobku není to samé. Životnost výrobku je dána způsobem a frekvencí užívání a často je odlišná od záruční doby. 
- Vrácení zboží a reklamace se týká pouze koncového spotřebitele: V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání (na IČO), zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje a reklamace se řídí obchodním zákoníkem.

Přejeme si, abyste byli s výrobky Jadberg Women, které jste si zakoupili na našem e-shopu maximálně spokojeni. Sami víme, že reklamace nejsou nic příjemného, proto se Vám budeme snažit udělat tento proces co nejjednodušší. Celé znění obchodních podmínek je zde.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady prosím volejte na tel: 733 531 518, nebo pište na email: info@jadbergwomen.cz.

x