Potřebuješ poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolej na 733 531 518, nebo napiš na info@jadbergwomen.cz. Monča naše kousky vymýšlí a ráda Ti pomůže.

Neohodnoceno

ROUŠKA-ŠÁTEK SAKURA

Šátek a rouška s gumičkami v jednom. Zahřeje i ochrání. Šátek je vyrobený z funkčního a lehce zatepleného, počesaného materiálu.

Můžeme doručit do:
10.11.2021
Došíváme
Značka: Jadberg Women
389 Kč
Kategorie: Dámské Čepice a roušky
Barva: Černá
Materiál: 20% Elastan, Materiál: 80% Soft-MicroPolyester
jadberg rouska satek sakura 1
Novinka

Šátek a rouška s gumičkami v jednom. Zahřeje i ochrání. Šátek je vyrobený z funkčního a lehce zatepleného, počesaného materiálu. Materiál zahřeje a zároveň odvádí přebytečnou vlhkost. Lze použít jako rouška. Po složení se dá použít jako stylový šátek. Pokud jej potřebujete jako roušku stačí jen vytáhnout a zachytit za ušima. Gumičky jsou jemné a dají se zkrátit uzlíkem dle potřeby. Pokud je u výrobku došíváme je ve výrobě a k dodání bude na základě objednávky do týdne. 

Rouško šátek Scarf se vyznačuje: Jemnou gumou, exkluzivním materiálem, skvěle padnoucím střihem a špičkovým zpracováním.
Roušky vyrábíme v naší šicí dílně v České republice. 
O roušky je nutné se starat a často je prát. Stačí i na 60st. a pak přežehlit. Je lepší mít více roušek, ať máte vždy čistou. 

x