Potřebujete poradit s nákupem, dodací lhůtou, nebo správnou velikostí? Zavolejte na +420 733 531 518, nebo napište na info@jadbergwomen.cz. Monča nebo Ivča Vás rády uslyší.

Jadbergwomen o nás

JADBERG_women-Logotyp 


infografika-jdbwomen-kvalita-od1994

Naši rodinnou firmu Jadberg jsme založili v roce 1994 a od té doby Vám představujeme kvalitní, české produkty vyráběné lokálně poctivým a fortelným způsobem. Dříve jsme se specializovali především na sportovní oblečení, ale móda nás vždy lákala a tento nový styl nám dodal novou energii a nadšení. Více se dozvíte zde.

infografika-jdbwomen-vlastni ceska dilna

Jsme ryze český výrobce a máme vlastní dílnu, kde vyrábíme naše kousky. Dílnu jsme kompletně vybudovali od píky a všechny švadlenky, stříhačky a stříhače i další kolegy z expedice či tiskařské výroby, přímo zaměstnáváme a platíme jim férové mzdy. Díky vlastní dílně si můžeme plně kontrolovat kvalitu a pružně vymýšlet nové vzory a styly naší značky a přicházet k Vám častěji s novinkami. Více zde.

infografika-jdbwomen-ceska modni znacka

Jsem Monika z Jadberg Women-česká návrhářka a konstruktérka krásných věcí. Naše kousky si sami navrhujeme, konstruujeme a kompletně vyrábíme v naší rodinné a lokální dílně na Moravě. Smyslem naší práce je vám nabídnout autorské oblečení vyráběné s respektem k lidem i přírodě, v kterém budete vypadat originálně a šik, budete z něj mít radost a u kterého bude hned jasné, že oblékáte něco vyjímečného, nového a neokoukaného.

infografika-jdbwomen-vraceni-30dni

U nás máte na vrácení zboží prodlouženou lhůtu 30 dní, abyste si mohla nové kousky pěkně vyzkoušet a v klidu se rozhodnout beze stresu, že je nutné zboží hned zasílat zpět. Rovněž penízky za vácené zboží Vám zašleme obratem po doručení balíčku na naši adresu. Máte i možnost si zakoupit za zvýhodněnou cenu kód  na vrácení zboží přes Zásilkovnu. Více zde.

infografika-jdbwomen-zasilkovna9.22

Snažíme se, i přes rostoucí ceny, aby přeprava zboží k Vám byla co nejlevnější, a proto máme zvýhodněnou přepravu přes Zásilkovnu za zajímavou cenu, která Vám umožní si naše kousky objednat a vyzkoušet v pohodlí domova bez stresu z vysokých cen přepravy. Při platbě kartou navíc máte poplatek za platbu zdarma. Více zde.

udrzitelna-likalni-vyroba-infografika-jdbwomen-napisy na web

Jsme lokální výrobce z Moravy. Lokálně znamená neznečišťování planety zbytečnou přepravou přes půl zeměkoule a přispívání na rozvoj naší vlasti, protože veškeré daně zůstávají u nás v České republice a přímo tak podporujeme zlepšování života v naši zemi. Navíc jako lokální výrobci jsme snadno identifikovatelní a můžete nás kdykoliv kontaktovat. Více zde.

      

damsky-trenckot-labella-jadbergwomen